Opona letnia osobowa PIRELLI P ZERO SPORT CARS 255/50R19 107 W XL Wstecz
letnia Pokwiększ zdjęcieProdukt fabrycznie nowy, nie posiada wad
Produkt jest dopuszczony do obrotu w RP
Dlaczego MY?
  • fachowość i profesjonalizm
  • wieloletnie doświadczenie
  • kompleksowa obsługa
  • nienaganne opinie klientów
  • krótkie terminy realizacji zleceń
  • wysoka jakość usług
Producent: PIRELLI
Nazwa: P ZERO SPORT CARS
Rozmiar: 255/50R19 107 W 
Sezon: opony letnie
Rodzaj: osobowe
Informacje dodatkowe: Produkcja zwykle 2020 lub 2021 rok.
Wzmocnienie: XL
Uwagi: PNCS (MO-S)
Dostępność:
Wysyłka:
?
Dostawa: ?
Nasza cena 1655.58 zł (cena brutto z VAT) Dostawa już od 8,75 zł brutto / 1 szt
Ilość szt.
Towar w nienaruszonym stanie możesz
zwrócić w ciągu 14 dni
Gwarancja na opony Pirelli

I. Firma PIRELLI gwarantuje dobrą jakość opony i zapewnia odpowiednie parametry trakcyjne przez cały okres jej eksploatacji w czasie 24 miesięcy od daty zakupu. Dystrybutor zapewnia rozpatrzenie w terminie do 14 dni każdej reklamacji i uznanie jej, o ile przyczyną była wada fabryczna. Ewentualne roszczenie gwarancyjne może dotyczyć aktualnej wartości opony pomniejszonej o ratę zużycia liczoną na bieżniku.

II. Zastrzega się możliwość utraty gwarancji w przypadku eksploatacji opon w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem lub niezachowaniem wymogów technicznych eksploatacji, a w szczególności:
a) Założenia opony o niższych niż dopuszczalne indeksach prędkości i obciążenia dla danego pojazdu oraz eksploatacji opony przy nieprawidłowym ciśnieniu.
b) Uszkodzeń mechanicznych powstałych na skutek działania czynników zewnętrznych.
c)Uszkodzeń powstałych w wyniku nieprawidłowego montażu lub demontażu opon.
d)Złego stanu technicznego pojazdu (zła geometria, wadliwe hamulce, uszkodzone niesprawne zawieszenie, -inne mające wpływ na nieprawidłowe zużycie ogumienia).

III. Gwarancja jest ważna przez okres 24 miesięcy od daty zakupu i do głębokości 1,6mm mierzonej na punkcie pomiarowym TWI. W przypadku zakupu detalicznego prosimy p zachowanie faktury lub paragonu. Dowód zakupu stanowi podstawę do roszczeń reklamacyjnych. W przypadku zauważenia wady, bądź uszkodzenia opony prosimy o niezwłoczny kontakt i dostarczenie wadliwej opony na obręczy koła. Do reklamacji przyjmowane są opony bez jakichkolwiek śladów napraw.

IV. Wszelkie reklamacje mogą być składane w każdym punkcie dilerskim danej marki opon lub bezpośrednio w siedzibie Gwaranta, według wyboru Klienta, na podstawie dowodu zakupu. W przypadku problemów z reklamowaniem produktu prosimy o kontakt z naszym sklepem.