Opona zimowa osobowa NOKIAN WR D3 155/80R13 79 T Wstecz
zimowa Pokwiększ zdjęcieProdukt fabrycznie nowy, nie posiada wad
Produkt jest dopuszczony do obrotu w RP
Dlaczego MY?
  • fachowość i profesjonalizm
  • wieloletnie doświadczenie
  • kompleksowa obsługa
  • nienaganne opinie klientów
  • krótkie terminy realizacji zleceń
  • wysoka jakość usług
Producent: NOKIAN
Nazwa: WR D3
Rozmiar: 155/80R13 79 T 
Sezon: opony zimowe
Rodzaj: osobowe
Informacje dodatkowe: Produkcja zwykle 2021 lub 2022 rok.
Wzmocnienie:
Uwagi: 3PMSF
Dostępność:
Wysyłka:
?
Dostawa: ?
  • Krótka droga hamowania
  • Obniżona emisja ciepła
  • Mniejsze zużycie paliwa
Nasza cena 210.80 zł (cena brutto z VAT) Dostawa już od 8,75 zł brutto / 1 szt
Cena katalogowa 248.00 zł
Ilość szt.
Towar w nienaruszonym stanie możesz
zwrócić w ciągu 14 dni
     Opony zimowe Nokian WR D3 to nowa propozycja producenta opon z Finlandii wprowadzona do sprzedaży na sezon zimowy 2011/2012. Opona ta powstała poprzez rozwój i wcześniejsze doświadczenia z opony WR G2, WR i W.

     Aby lepiej sprostać oczekiwaniom Klientów, fiński producent postawnowił rozdzielić swoją ofertę i wprowadził równolegle na rynek dwie nowości - opony asymetryczne i opony kierunkowe. Nokian WR D3 jest przedstawicilem tego drugiego rodzaju opon. Kształt bieżnika w kształcie literki V umożliwia uzyskanie bardzo dobrych osiągów trakcyjnych i krótkiej drogi hamowania. Odprowadzanie wody i błota pośniegowego usprawniają innowacyjne, polerowane rowki  bieżnika opony.
 
     Technolodzy wykorzystali przy projektowaniu tej opony nanotechnologię i najnowocześniejsze z dostępnych rozwiązania surowcowe. Dzięki temu udało im się uzyskać wspaniały efekt - produkt z najwyższej klasy jakościowej, który jest przyjazny dla środowiska. Opony z serii Nokian WR D3 zostały zaprojektowane z myślą o Kierowcach naszej częsci Europy. 

     Zgodnie z istniejącą już od kilku lat tradycją w tej marce opon, także ten model został wyposażony w widoczny na środku konstrukcji opony wskaźnik zużycia bieżnika opony wraz z symbolem płatka śniegu, którego zniknięcie oznaczać powinno dla Kierowcy dwie rzeczy - w razie konieczności jazdy na śniegu, zachowanie szczególnej ostrożności, oraz to, że należy poważnie wziąść pod uwagę konieczność wymiany opon na nowe.

     Naszym zdaniem, opony marki Nokian są wyjątkowo ciekawą opcją zakupową. Nie tylko dlatego, że fińskie korzenie opony zobowiązują, ale także dlatego, że opony te od lat mają bardzo dobre naszych opinie Klientów. Polecamy tym Niezdecydowanym :)
Producent gwarantuje nienaganną jakość opon Nokian i zapewnia bardzo dobre warunki trakcyjne przez cały okres użytkowania. Zapewnia rozpatrzenie każdej reklamacji w terminie nie przekraczającym 14 dni od daty zgłoszenia reklamacji (z wyjątkiem przypadków, gdy opona musi być badana w laboratorium producenta) i uznanie jej, o ile przyczyną była wada wytwórcza. W przypadku uznania reklamacji nabywca opon Nokian ma prawo do bezpłatnej wymiany ogumienia na wolne od wad.

Gwarancją nie są objęte opony bez numeru serii oraz w przypadku stwierdzenia:
- eksploatacji w niebezpiecznych warunkach drogowych
-uszkodzeń mechanicznych takich jak: przecięcie, przebicie, uszkodzenie w skutek uderzeń o przeszkodę
- uszkodzenia celowego
- trwałego uszkodzenia/zużycia w wyniku eksploatacji przy nieprawidłowej zbieżności kół, niewłaściwym ciśnieniu w oponie, uszkodzonych obręczach, hamulcach
- uszkodzeń powstałych w następstwie wypadku drogowego, niewłaściwego zastosowania opony, zastosowania niewłaściwego rozmiaru dętki
- uszkodzeń powstałych na skutek nieprawidłowego montażu i demontażu opon
- uszkodzeń chemicznych
- minimalnej głębokości bieżnika mniejszej od TWI
- naprawiania opon

O ile wada opony jest widoczna tylko po napompowaniu oponę należy dostarczyć wraz z felgą na której była eksploatowana.
Gwarancja jest ważna przez okres 36 miesięcy od daty zakupu lub 60 miesięcy od daty produkcji, wyłącznie z dowodem zakupu przyjmowane są opony bez jakichkolwiek śladów napraw.