Opona letnia osobowa DAVANTI DX640 225/45R17 94 W XL Wstecz
letnia Pokwiększ zdjęcieProdukt fabrycznie nowy, nie posiada wad
Produkt jest dopuszczony do obrotu w RP
Dlaczego MY?
 • fachowość i profesjonalizm
 • wieloletnie doświadczenie
 • kompleksowa obsługa
 • nienaganne opinie klientów
 • krótkie terminy realizacji zleceń
 • wysoka jakość usług
Producent: DAVANTI
Nazwa: DX640
Rozmiar: 225/45R17 94 W 
Sezon: opony letnie
Rodzaj: osobowe
Informacje dodatkowe: Produkcja zwykle 2021 lub 2022 rok.
Wzmocnienie: XL
Uwagi:
Dostępność:
Wysyłka:
?
Dostawa: ?
 • nowoczesna, asymetryczna konstrukcja bieżnika opony zapewnia zrównoważone parametry jezdne w każdych warunkach pogodowych oraz niski poziom hałasu;
 • solidna, zwarta konstrukcja centralnej części bieżnika wraz z wzdłużnym żebrem wpływa na wysoką skuteczność przenoszenia ruchów kierownicy na drogę;
 • 4 szerokie rowki wzdłużne, pozwalają na skuteczne odprowadzanie wody spod kół pojazdu oraz zapewniają wyższy poziom odporności na zjawisko aquaplaningu;
 • rant ochronny na felgę, wpływa na wyższy poziom bezpieczeństwa wizualnego felgi;
 • bardzo dobra jakość za rozsądne pieniądze;
Nasza cena 292.50 zł (cena brutto z VAT) Dostawa już od 8,75 zł brutto / 1 szt
Cena katalogowa 325.00 zł
Ilość szt.
Towar w nienaruszonym stanie możesz
zwrócić w ciągu 14 dni

Opony Davanti łączą specjalistyczną inżynierię, zaawansowane procesy produkcyjne, szeroko zakrojone testy i progresywny rozwój. Opony poddawane są rygorystycznym testom, aby zapewnić bezpieczne i przewidywalne prowadzenie oraz komfortową jazdę. Nasze opony pozwalają kierowcy w pełni wykorzystać możliwości pojazdu, zapewniając doskonały stosunek jakości do ceny. 

Davanti DX640, to opona zaprojektowana do samochodów osobowych i SUV-ów o wysokiej mocy, zapewniająca maksymalną przyczepność i bardzo wysokie osiągi we wszystkich warunkach drogowych. Najnowocześniejszy projekt bieżnika w połączeniu z zaawansowaną mieszanką krzemionkową zapewnia optymalne osiągi i pozwala na skuteczne przenoszenie napędu na drogę. Opona Davanti DX640 jest na wyposażeniu każego pojazdu w AIA RACING SCHOOL - PORTIMÃO, PORTUGALIA. Jest to jeden z najtrudniejszych technicznie torów wyścigowych na świecie. 

W Racing School na legendarnym torze Portimão znajdują się samochody takie jak Porsche Cayman S, Cayman 718 S i 911 GT3, Honda Civic Type R, Mercedes AMG E53, E63 S i AMG GT C jeżdżące na oponach Davanti.

Współpraca z torem, na którym odbywają się European LeMans Series, 24H Endurance Series, FIM World Superbike Championship i Algarve Classic to nie tylko wielki zaszczyt dla Davanti, ale także podkreśla osiągi opon, które kierowcy testują często z prędkością ponad 250 km na godzinę.

„Nasi kierowcy są wysoko wykwalifikowanymi profesjonalistami i rozumieją znaczenie opon jako elementu bezpieczeństwa” - powiedział Miguel Praia, dyrektor AIA Racing School. „Odkąd rozpoczęliśmy tę współpracę, zyskali pełne zaufanie do Davanti”.