Serwis wymiany opon

     Oprócz bogatej oferty handlowej ( m.in. na opony oraz felgi aluminiowe ) nasza firma świadczy także usługi związane z obsługą sprzedawanych przez nas produktów.     

     W naszym serwisie zlokalizowanym w Świdnicy, oferujemy Państwu m.in. serwis wymiany opon i montażu zakupionych u nas bagażników samochodowych. Nasz punkt zlokalizowany jest w centalnej części Świdnicy ( woj. dolnośląskie ) przy ul. Parkowej 4, na terenie dawnych koszar wojskowych ( niedaleko ZUS, Powiatowego Biura Geodezji i Katastru, Gimnazjum nr 3; na jednym placu manewrowym razem m.in. z: salą zabaw Bajka, salonem kosmetycznym Yasumi, AutoSerwisem Mirosława Lemy i firmą Chabs Adam Chabasiewicz ).

     Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany personel, który zadba o Państwa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach organizowanych przez czołowych dostawców ogumienia - dlatego są na bieżąco ze wszystkimi nowościami i rozwiązaniami technologicznymi. W naszym serwisie opon, pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości niemieckiej firmy Hoffman. Nasze maszyny są systematycznie serwisowane i kalibrowane. Obsługujemy wymiany w autach osobowych ( w tym także opony niskoprofilowe i typu Run Flat ) , terenowych, i dostawczych. Serwisując opony u nas nie muszą się Państwo martwić o siebie i swoich bliskich, bo Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Serwis opon w Świdnicy czynny jest w sezonie:
poniedziałek-piątek  9:00-17:00
sobota 9:00-13:00

Poza sezonem ( okresy 01.01-15.03 / 01.06-31.09 )
poniedziałek-piątek 9:00-17:00
sobota nieczynne